شبکه ارتباط - کار اصلی آمپلی پیجینگ یا پاور میکسر پیجینگ، میکس و تقویت سیگنال‌های دریافتی از میکروفون و سایر منابع صوتی است. درگذشته برای تکمیل پاور میکسر پیجینگ می‌بایست هر قسمت را جداگانه در داخل رک پیجینگ نصب می‌کرد. قسمت‌های مختلفی همچون آمپیلی، میکسر، مدار تولید سیگنال آژیر خطر، گیرنده رادیو، دستگاه پلیر، مدار پیش زنگ و مدار محافظ داخلی، هرکدام در رک قرار می‌گرفت و تمام این اجزا در کلیت پاور میکسر پیجینگ را درست می‌کرد؛ اما امروزه با پیشرفت تکنولوژی و تولید قطعات جدید کلیه تجهیزات ذکرشده به همراه تجهیزات جدید که در سیستم پیجینگ موردنیاز است در یک پک تهیه و به بازار عرضه می‌گردد که ازلحاظ اندازه کوچک‌تر اما با کارایی بیشتر است.

 باگذشت زمان میزان استفاده از این دستگاه‌ها افزایش چشمگیری پیدا کرد و مهندسین به فکر چاره‌ای برای کاهش حجم و وزن این دستگاه‌ها افتادند که نتیجه آن ساخت آمپلی‌های پیج و ورود آن‌ها به بازار صوت بود. این نسل جدید آمپلی پیجینگ ویژگی‌های جدیدی نسبت به رک‌های غول‌پیکر قبلی دارند و استفاده از آن‌ها به‌مراتب آسان‌تر و جابجایی آن‌ها به سهولت امکان‌پذیر است.

ازجمله این ویژگی‌های جدید می‌توان به سیستم زون بندی اشاره کرد که مدیریت کامل صوت پروژه را در اختیار شما می‌گذارد.شما می‌توانید به کمک این زون بندی‌ها صدای مناطق تفکیک‌شده را به‌راحتی کم یا زیاد کنید.

همچنین پشتیبانی از فلش مموری و کابل AUX یکی دیگر از امکانات بسیار سودمند این دستگاه‌ها محسوب می‌شود. در برخی مدل‌های آن نیز قابلیت پشتیبانی از DVD نیز طراحی‌شده که شما می‌توانید برای پخش فایل‌های فشرده نیز از آن استفاده کنید، رادیو و پیش زنگ را هم فراموش نکنید و مهم‌تر آن‌که همه‌ی این قابلیت‌ها در یک دستگاه کوچک و قابل‌حمل طراحی‌شده است و امکان تغییر مکان و یا تعمیر این دستگاه‌ها امکان‌پذیر است. درصورتی‌که پروژه‌ی شما بسیار گسترده باشد و نیاز به توان بالایی برای پشتیبانی از تعداد زیادی بلندگو را داشته باشید، می‌توانید از یک پاور کمکی نیز برای دستگاه خود بهره ببرید؛ حتی باوجود پاور نیز بازهم حجم و وزن اشغالی بسیار کمتر از دستگاه‌های قدیمی است.

در خاتمه گفتنی است که همه‌ی این دستگاه‌ها رک مونت بوده و می‌توانید آن‌ها را داخل یک رک کوچک قرار دهید و به‌سادگی محافظت و یا جابه‌جا کنید.

برای اطلاع از قیمت و جزئیات کامل محصول با شرکت شبکه ارتباط تماس بگیرید:


تلفن:02166707749

تلفکس:02166731451

مشاوره:

09121452879