امروزه یکی از اساسی‌ترین نیازهای مراکز خرید، درمانی، تفریحی، اداری، آموزشی، عمومی، ترمینال مسافربری و ... برخورداری از یک سیستم صوت بک‌گراند و پیجینگ مناسب است. در این شرایط مواقعی پیش می‌آید که تعداد بلندگوها زیاد می‌شود و یا از قبل آمپلی‌فایر سیستم صوت موجود است اما نیازمند ارتقا است. در این یادداشت می‌خواهیم به این مقوله بپردازیم.

سیستم‌های پیجینگ از سه بخش اصلی بلندگو، آمپلی پیجینگ و میکروفن‌های پیج تشکیل می‌شود که آمپلی‌ها ایستگاه مرکزی و محل به هم رسیدن خروجی‌ها و ورودی‌ها محسوب می‌شود، این بخش علاوه بر این وظیفه تأمین توان موردنیاز بلندگوها را نیز بر عهده دارد، به همین دلیل نیز برای ارتقا سیستم و افزایش بلندگوها که خود شامل چندین زیرمجموعه می‌شوند، افزایش توان منبع تغذیه نیز ضروری است.

بسیار اتفاق می‌افتد که در برخی مجموعه‌ها از آمپلی پیجی بیشتر از توان موردنیاز بلندگوها استفاده می‌شود تا در صورت افزایش احتمالی بلندگوها مشکل ایجاد نشود و نیازی به تغییر کل سیستم نباشد. گاهی نیز این امکان از پیش فراهم نیست و لازم است برای افزایش توان خروجی از یک پاور آمپلی‌فایر جداگانه استفاده کرد. در این شرایط باید به جمع وات بلندگوها و وات پاور میکسر (آمپلی) موجود توجه داشت و اگر جمع وات بلندگوها از وات آمپلی‌فایر بیشتر شود نیاز به آمپلی‌فایر (پاور) کمکی داریم.

وظیفه این پاور جانبی افزایش توان پاور میکسر اصلی است، شما می‌توانید در صورت نیاز حتی از چند پاور نیز استفاده کنید، این پاورها نه فقط در سیستم‌های پیج، بلکه در سیستم‌های صوت بک‌گراند نیز کاربرد دارند.

 

برای اطلاع از قیمت و جزئیات کامل محصول با شرکت شبکه ارتباط تماس بگیرید:


تلفن:02166707749

تلفکس:02166731451

مشاوره:

09121452879