نصب فیش BNC

نصب فیش BNC نمایش بزرگتر

فقط آنلاین

نصب فیش BNC

جزییات بیشتر

تولید کننده
VeXx
فراهم کننده
شرکت شبکه ارتباط

افزودن به لیست دلخواه

اطلاعات بیشتر

در نصب دوربین مدار بسته یکی از اجزا مورد نیاز برای نصب، کانکتور BNC می باشد. در واقع پس از جانمایی و نصب دوربین مدار بسته در مکان مورد نیاز و اتمام عملیات کابل کشی کواکسیال و برق، کانکتور BNC در دو طرف هر کابل کواکسیال (کابل تصویر) مربوط به هر دوربین مداربسته نصب می گردد. کانکتورهای BNC نصب شده در یک طرف به دوربین و در طرف دیگر به دستگاه دی وی آر DVR متصل خواهند گردید، تا انتقال تصویر از دوربین مدار بسته به دستگاه دی وی آر DVR میسر گردد. کیفیت مناسب کانکتورهای بی ان سی BNC و نصب صحیح آن می تواند در داشتن تصاویری با کیفیت مناسب تر موثر باشد. انواع کانکتور های بی ان سی BNC عموما به دسته: ۱ـ کانکتور بی ان سی BNC پرسی، ۲ـ کانکتور بی ان سی BNC لحیمی، ۳ـ کانکتور بی ان سی BNC پیچی، تقسیم می شوند.


۱ـ کانکتور بی ان سی BNC پرسی: این کانکتورها از سه قطعه مجزا تشکیل شده اند که شامل یک اورنیگ استوانه ای شکل، برای اتصال پایه کانکتور بی ان سی  BNC و کابل کواکسیال می باشد. قطعه دوم یک سرسوزنی شکل است که مغزی کابل کواکسیال داخل این قطعه سوزنی قرار گرفته و پرس می گردد و قطعه سوم خود کانکتور بی ان سی BNC بوده که با قرار گرفتن مغزی داخل آن و پرس نمودن اورنیک استوانه ای شکل روی شیلد و انتهای پایه کانکتور بی ان سی  BNC و کابل کواکسیال توسط آچار BNCزن، نصب کانکتور بی ان سی BNC در سر کابل کواکسیال کامل می گردد.

۲ـ کانکتور BNC لحیمی: این نوع کانکتورها معمولا کمتر مورد استفاده قرار می گیرند در واقع به علت نیاز به لحیم کاری و صرف وقت و زمان بیشتر، نصابها از استفاده آن صرف نظر می نمایند اما این نوع از کانکتورهای بی ان سی BNC در صورت استفاده کمتر دچار قطعی می گردند.


۳ـ کانکتور بی ان سی BNC پیچی: این نوع کانکتورها مانند فیش های آنتن تلویزیون بوده و نصب آن از دو نوع کانکتور دیگر، آسان تر و به زمان و دقت کمتری در هنگام نصب نیاز دارد.

نقد و نظرات

نوشتن نقد و نظر

نصب فیش BNC

نصب فیش BNC

نصب فیش BNC

16 محصولات دیگر در همان شاخه: